Zapisz się na „Wakacyjny warsztat cyrkularny w kato.werk”

Przygotowanie do ponownego użytku to jeden z najbardziej pożądanych i efektywnych sposobów radzenia sobie z odpadami. Mówiąc w skrócie – to działanie pozwalające na to, aby odpad w ogóle nie powstał. Zamiast wyrzucać niepotrzebne, zniszczone czy zużyte rzeczy – dajemy im drugie, często lepsze życie. Hasła przewodnie w tej dziedzinie to renowacja, modyfikacja i upcykling, czyli to, co w śląskim warsztacie społecznym kato.werk lubimy najbardziej.

W ramach wakacyjnego warsztatu cyrkularnego, razem z całym zespołem rzemieślniczo-rękodzielniczym kato.werk, zaplanowaliśmy dla Was 5 warsztatów prezentujących konkretne techniki i narzędzia. Będziecie mieli okazję przeszkolić się w temacie sprzętów i narzędzi dostępnych w przestrzeni warsztatu, a także popracować z różnymi materiałami – metalem, drewnem, plastikiem i ceramiką, tworząc unikalne rzeczy ze zwykłych śmieci.

Zapraszamy Was do zapisu! Wystarczy zarezerwować wybrany warsztat i termin pod adresem hey@katowerk.org, a my pospieszymy z informacją zwrotną (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Pamiętajcie, że wszystkie działania w ramach wakacyjnego warsztatu cyrkularnego są całkowicie bezpłatne!

Szczegóły – terminy i ilość dostępnych miejsc znajdziecie w grafice poniżej:

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *